En güzel Grup Hepsi Fan
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

En güzel Grup Hepsi Fan

En güzel Fan Club=)

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap

Erene Mektup....

YazarMesaj
_KaRaMeL_
Admin
Admin
_KaRaMeL_

Erene Mektup.... Empty
MesajKonu: Erene Mektup....   Erene Mektup.... Icon_minitimePaz Mayıs 23, 2010 1:08 pm

Erene Mektup....
Eren^m

sen bana ışık tutuyorsun.kalbimdeki yaralarımı dindiriyorsun.sen yeşili seviyorsun.bense pembe.uyuşmuyoruz.senle ben denk olmuyoruzz.ama ikimizde vejetaryanız.bazıları gözlerim,burnum vs.tıpa tıp eren diyor.Allah'a aşkına erenim bir insanın ikizi bile tıpa tıp aynı olmaz.böyle yalanlarla ben erene ölüyorum diyorlar.ama esasında kalpten sevmiyorlar.kalpten sevmek uyuşmasak bile çabalıyıp onu severek uyuşmazlığı yenerek kalbindeki o sevgiyi ve saygıyı hissetmek.benle sen uyuşmuyoruz zevklerimiz renklerimiz saçımız kaşımız gözümüz aynı değil ama sen grupta hep iyimserlikten yanaydın hep kendin oldun yılışık yalaka değildin.saygılıydın.hemen sinirlenen bağırıp çağıran tiplerden değildin.konserde bile hepimiz bir bütünüz biz birlikte başardık ben 3 arkadaşımada teşekkür ederim dedin sen iyimser saygılı ve tüm erdemli davranışlara sahipsin,tek kusurunda aşırı iyimserliğin seni kıranları hemen affediyorsun.üzülme bu dünyada yalnız değilsin bende öyleyim.

iyimser uyuşmazsızları aldırmayan,güler yüzlü tüm erdemli davranışlara sahip olduğun ve için güzel ve saf iyilikten oluştuğu için

Erene Mektup....
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Yasemine MEktup
» Cemre ye Mektup